Hallitus

Helsingin Vihreät ry:n hallitus 2016

Maria Halonen, puheenjohtaja
puh. 045 346 6050, maria.halonen (at) vihreat.fi

 

Jäsenet:
Ernesto Hartikainen, ernesto.hartikainen (at) gmail.com
Kirsi Helin, kirsi.helin (at) gmail.com
Suvi Kukkonen,  suvi.kukkonen (at) iki.fi,
Katja Käppi, katja.maria.kappi (at) gmail.com
Senja Laakso, senja.laakso (at) vihreat.fi
Ari Laitinen, a.laitinen (at) outlook.com
Juuso Pesälä, juuso.pesala (at) helsinki.fi
Simo Raittila, simoraittila (at) gmail.com
Hannu Tuominen, hannu.tuominen (at) vihreat.fi

Vuoden 2016 toimintaa ohjaa Helsingin vihreiden toimintasuunnitelma.

Tietoa Helsingin Vihreiden toimintatavoista on koottu yleiskokouksen hyväksymään asiakirjaan Helsingin Vihreiden toimintatavat: Osallistuminen ja päätöksenteko 2010. Asiakirjaa on päivitetty edellisen kerran 26.4.2013 yleiskokouksessa.

Close Comments